افزونه جلالی را نصب کنید.

آمریکا به دنبال تضعیف قدرت دفاعی ایران است

  • 22 شهریور 1397 - 21:37
آمریکا به دنبال تضعیف قدرت دفاعی ایران است

فرمانده سپاه سردشت گفت: حقوق بشر، بحث‌های موشکی و تضعیف قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران از برنامەهای امریکا بر علیه کشور است.

به گزارش فاطر۲۴ ، موسی مرادی پیش از ظهر امروز در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ در سردشت اظهار کرد: صاحبان اصلی این مملکت اسلامی بسیجیان هستند کە بدون ادعا فعالیت و در عرصەهای مورد نیاز انقلاب افتخار آفرینی می کنند.

وی افزود: حرکت پایدار بسیجیان در تمامی صحنەها و همچنین سرعت عمل و شناخت نسبت بە دشمنان و خنثی سازی اهدافشان کە نشان از بصیرت آنهاست جزو اهداف مدنظر این گردان خواهد بود.

فرمانده سپاه سردشت با اشارە بە اینکە زمان بە مرور پیچیدە و بە آگاهی بیشتر نیاز دارد افزود: ارادە بسیجیان سبب استقامت در برابر ناملایمات داخلی و تهاجمات فرهنگی و اقتصادی دشمنان خارجی است.

وی تصریح کرد: دشمنان ۴۰ سال با حربە و تهدیدها از چیزی کم نگذاشتە و در این راستا تلاش مضاعف کردە اما ابزارهایشان کارساز نیست چون ارادە های بسیجیان و اقشار مختلف مردم استوار بودە و تمامی معادلات آنها را بر هم ریختە است.

وی بیان کرد: با اینکە گفتمان استکبار جهانی نفی ارادە و اختیار ملتها بودە است اما اقشار مردم ایران در برابر آنها ایستادگی کردند کە این امر نشان از قدرت اعتماد بە جوانان و نخبگان داخلی در تمامی عرصە ها بودە است.

مرادی در رابطە با برجام و عدم پایندی آمریکا بە تعهدات بین المللی تصریح کرد: امریکا صرفا منافع خودش را مدنظر دارد و با فشار بە کشورها در راستای القای برنامەها و دسیسەهای خود گام برمیدارد و مسئولان ما هم با این شناخت جلو رفتند.

وی اظهار کرد: هم اکنون مباحثی مانند حقوق بشر، بحثهای موشکی و تضعیف قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران از برنامەهای امریکا است.

فرمانده سپاه سردشت گفت: تجمع و استقرار، پالایش بسجیان گردان متناسب با شرایط تعیین شدە، تشریح ماموریتهای گردان توسط فرماندە، توجیە وظایف اعضای گردان، راهپیمایی شبانە، برگزاری آزمون آمادگی جسمانی، بازآموزی اقدامات تامینی در بکارگیری سلاح، مهارتهای تیراندازی عمومی و تخصصی، آشنایی با ماموریهای گردان، تمرین تاکتیکهای امنیتی و دفاعی، تمرین عملیات امداد و نجات، تمرین تاکتیک های گروهای تروریستی و راههای مقابلە با آن از جملە برنامەهای این دو روز هستند.

منبع : فارس

لینک کوتاه : https://fater24.com/?p=2989

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.