افزونه جلالی را نصب کنید.

با استوکس یا بی استوکس گل میزنیم !

  • 10 آذر 1397 - 0:15
با استوکس یا بی استوکس گل میزنیم !

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد محسن فروزان مقابل پارس جنوبی جم بهترین نمایش خود را خواهد داشت.

به گزارش فاطر۲۴ ، محمد تقوی در نشست خبری قبل از دیدار با پارس جنوبی جم حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

بازی با پارس از پرسپولیس سخت تر است
من فکر می کنم همه بازی ها سخت است، اما هرچه جلوتر می رویم بازی ها سخت تر می شود. بعد از بازی با پرسپولیس تمام صحبت ما با بچه ها این بوده تا روند خوب شان را ادامه دهند. کمی نگران هستم، چون اعتقاد دارم بازی با پارس جنوبی جم و پرسپولیس هیچ فرقی ندارد. حتی این مسابقه به مراتب سخت تر است. بااین حال ما اگر ما می خواهیم مدعی باشیم، باید دست پر به تبریز برگردیم.

طلسم پارس جم را می شکنیم
سرمربی تراکتورسازی در واکنش به این مساله که پارس جنوبی تابه حال در لیگ هجدهم در جم نباخته بیان کرد: هیچ تیمی برای مساوی بازی نمی کند. ما سعی می کنیم طلسم نباختن پارس جنوبی در جم را بشکنیم. اگر اینطور نباشد نمی توانیم خودمان را مدعی بدانیم. اعتقاد دارم بچه ها به مرحله ای رسیدند که می توانیم بگوییم تراکتورسازی مدعی قهرمانی است، اما نباید فشار روانی روی بچه ها بیاوریم. فرمولی وجود دارد که اگر بیرون از خانه مساوی کنید و داخل خانه ببرید، می توانید مدعی باشید و به قهرمانی فکر کنید اما با توجه به شرایط موجود در جدول بایدحتما بازی های بیرون از خانه را نیز ببریم.

با استوکس یا بی استوکس، توانایی گل زدن داریم
از تقوی سوال شد سال گذشته تراکتورسازی در هردو مسابقه با پارس گل اول را دریافت کرد و برنامه او برای گل خوردن از پارس در شرایطی که استوکس واروین را در اختیار ندارد، چیست، تاکید کرد: یکی از مهم ترین موضوعات در فوتبال این است که اول گل نخورید. البته به آن معنا نیست که دفاعی بازی کنید. ما سعی می کنیم طوری بازی کنیم که تیم مان بازی را کنترل کند. ما توانایی باز کردن هر دروازه ای را داریم. با استوکس یا بدون استوکس.

درباره چیزهایی که در اختیار ندارم حرف نمی زنم
من درباره چیزهایی که در دستم نیست صحبت نمی کنم. وقتی آنها را در اختیار ندارم چیزی درباره شان فکر نمی کنم. مطمئنا شیوه راحتی را برای این بازی پیدا می کنیم.

با هیچ بازیکنی صحبت نکردیم
درباره جذب بازیکن در نیم فصل فکر نکردیم. ما دو بازی داریم که باید این بازی ها تمام شود. وقت به اندازه کافی داریم. اینکه بازیکن جدید ایرانی یا خارجی باشد هم مشخص نیست. بازیکنی که مد نظرمان باشد در فوبتال ایران من هنوز ندیدم. البته که به آن فکر هم نکردم. ضمن اینکه اگر بازیکنی داخل ایران باشد که به دردمان بخورد مطمئنا قرارداد دارد و درست نیست با بازیکنی که قرارداد دارد صحبت کنیم. به همین دلیل بعد از پایان نیم فصل اول با باشگاه صحبت می کنیم و اگر بودیم در خدمت تان هستیم.

موقت و دائم مهم نیست؛ برد می خواهم
موقت، غیرموقت، دائمی و … اینها همه تیتر است. وظیفه من این است که از نظر فنی به اتفاق همکارانم بهترین عملکرد را داشته باشیم و تا زمانی که باشم، چه امروز چه فردا چه یکسال دیگر و چه یکماه دیگر برایم مهم نیست چه تیتری روی نام من است.

فروزان هرچه بازی حساس تر باشد، بهتر بازی می کند
همیشه اینطور بوده وقتی بازیکنی در یک تیم بازی می کرده شمشیر دولبه می تواند باشد. هم ممکن است از نظر روانی روی آنها تاثیر بگذارد که این اتفاق را در بازی قبل داشتیم. هم ممکن است انگیزه دوباره ای برایشان باشد. حداقل درباره محسن فروزان من معتقدم همیشه هرچه بازی حساس تر باشد نمایش بهتری را خواهد داشت.
تقوی در پایان اعلام کرد تیمش به غیر از استوکس و اروین غایب دیگری در بازی با پارس جنوبی ندارد.

لینک کوتاه : https://fater24.com/?p=5811

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.