افزونه جلالی را نصب کنید.

بچه زرنگ سینمای ایران گرین کارت امریکا دارد

  • 11 مهر 1397 - 8:37
بچه زرنگ سینمای ایران گرین کارت امریکا دارد

مدت زیادی نگذشت تا این مرد بدبخت ارتفاع پست ابراهیم حاتمی کیا در دنیای بازیگری برای خودش اسم و رسمی پیدا کند و تبدیل به یکی از پرکارترین بازیگران سینما شود. او دیگر نیازی نیست برای خارج رفتن گروگان گیری کند، او امروز به قول خودش گیرین کارت امریکا دارد.

به گزارش فاطر ۲۴ ، قاسم شخصیت اول فیلم ارتفاع پست در یکی از سکانس های فیلم دیالوگ درخشانی را به زبان می آورد؛ او که اسلحه اش را در هواپیما بالا آورده و می خواهد با گروگان گرفتن مردم هواپیما را از ایران خارج کند می گوید:
«خوب گوشاتونو باز کنید، این قصه ی یه مرد بدبخته که قراره با زن و بچش کوچ کنه، اونم یه کوچ اجباری…این مرد بدبخت فقط یه سرمایه داره که اونم جونشه!»
به گزارش رجانیوز، مدت  زیادی نگذشت تا این مرد بدبخت ارتفاع پست ابراهیم حاتمی کیا در دنیای بازیگری برای خودش اسم و رسمی پیدا کند و تبدیل به یکی از پرکارترین بازیگران سینما شود. او دیگر نیازی نیست برای خارج رفتن گروگان گیری کند، او امروز به قول خودش گرین کارت امریکا دارد.
حمید فرخ نژاد یا همان قاسم ارتفاع پست، امروز به واسطه بازیگری در سینمای جمهوری اسلامی دیگر فقط یک سرمایه ندارد، او به قول خودش گرین کارت امریکا دارد و به گفته علی علیزاده صاحب ثروت زیادی در ایالت متحده است. فرخ نژاد اما علاقه زیادی به دخالت در امور سیاسی دارد، گویا تیکه پرانی ها و طعنه های اینستاگرامی اش به مذاق شبکه صهیونیستی منوتو خوش آمده و در آن برنامه از یکی از پست هایش استفاده شده است. اتفاقی که باعث شد علی علیزاده که این روزها از منتقدین جدی شبکه منوتو بوده و با ایجاد کمپینی به دنبال شفافیت مالی این شبکه است به سخنان فرخ نژاد واکنش سختی نشان دهد و حقایقی را درباره این بازیگر بیان کند.
ماجرا از آنجایی شروع شد که فرخ نژاد در یکی از پست های اینستاگرامش نوشته بود: «آقایان کی قراره به تریج عباتون بر بخوره؟! امریکایی‌ها که هیچ غلطی نمیتونستن بکنن، هر چی وعده داده بودن به سرمون آوردن، شما چی‌کار کردین در مقابلش؟ پرچم آتیش زدین؟ خسته نباشی دلاور! شماها که جاتون گرمه و ماشاءالله اندازه سه نسلتونم کنار گذاشتین، گور بابای ملت، نه؟»
با انتشار این متن توسط شبکه منوتو علی علیزاده در اینستاگرامش نوشت: «جناب فرخ نژاد! شما مگر خودتان گرین کارت امریکا ندارید؟ چقدر از اموال شما در امریکا سرمایه‌گذاری شده؟ چقدر از ریال‌های ۸۰میلیون مردم ایران را به دلار تبدیل کرده‌ و در امریکا و کانادا به شکل ملک و آپارتمان سرمایه‌گذاری کرده‌اید؟»
علیزاده اما پرده از یک دوستی عمیق بین فرخ نژاد و محمد امامی برداشت. او در ادامه افشاگری هایش علیه فرخ نژاد نوشت: « آقای فرخ‌نژاد! شما دوستی عمیق و همکاری حرفه‌ای جدی با محمد امامی داشته‌اید. با او و فرزندانش در کانادا و امریکا رفت و آمد خانوادگی هم دارید. چرا یک بار یک پست درباره محمد امامی نمی‌گذارید و به مخاطبانتان حقیقت رابطه تان با محمد امامی را نمی‌گویید؟ چرا نمی‌گویید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد کسی است که می‌گویند ۱۳۰۰۰میلیارد تومن از صندوق بازنشستگی فرهنگیان دزدیده است. به همین راحتی. آقای فرخ نژاد! ۱۳۰۰۰میلیارد تومن می‌دانید یعنی چه؟ آن هم وقتی دلار ۳۰۰۰تومن بود؟ آیا بخشی از پولی که رفیق شما با خیال راحت از ۹۰۰هزار معلم مستضعف این کشور غارت کرد به جیب شما هم رسید؟ شما که اهل شفافیت هستید چرا بعد از پنج سال سکوت یک پست ناقابل درباره محمد امامی و رابطه خودتان با این فرد شفاف‌سازی نمی‌کنید؟»
در اینجا علیزاده به نکته دقیقی اشاره می کند، این که چرا فرخ نژاد و سلبریتی هایی که در فضای مجازی ژست مردم دوستی می گیرند هیچ گاه بر سر مسائلی که برایشان اسکناس آفرین است سخنی نمی گویند.
امامی که بود و چه کرد؟
 محمد امامی تهیه کننده شهرزاد
مسئله فساد محمد امامی از سال ۹۵ بر سر زبانها افتاد. امامی یکی از سرمایه‌گذاران سینمای ایران و همین‌طور شبکه نمایش خانگی بود که به اتهام پولشویی و اختلاس از صندوق ذخیره فرهنگیان مدتی را در بازداشت به‌سر برد. امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس همان زمان گفته بود: «تخلفات این تهیه‌کننده در فراکسیون مبارزه با مفاسد مجلس مورد بررسی قرار گرفته و مواردی مربوط به پولشویی او اثبات شده است که مجلس برای بررسی بیشتر، این موضوع را به دستگاه‌های نظارتی و قوه قضائیه ارجاع داده است.»
امامی و فرخ نژاد
کمپین «نه به شهرزاد» در شبکه‌های اجتماعی از همین نقطه بود که آغاز شد. خواسته اعضای کمپین «نه به شهرزاد» توقف تولید سری دوم این مجموعه به‌عنوان یکی از پروژه‌های محمد امامی تا روشن شدن منابع مالی آن بود و مدتی هم در ظاهر این اتفاق افتاد، اما بعدها مشخص شد که عوامل مجموعه به‌طور مخفیانه در همان مدت هم مشغول ضبط بعضی از پلان‌های سریال بودند و توقف پروژه، فریبی بیش نبوده است.
یکی از عوامل سریال شهرزاد، ترانه علیدوستی سلبریتی به اصطلاح منتقد حاکمیت است که آن زمان اتهامات مالی امامی را شایعه رسانه ها می دانست. البته کارشناسان همان زمان این دفاع ها و به قول معروف ماله کشی ها را کاسبی سلبریتی هایی می دانستند که نانشان را در حال آجرشدن می دیدند.
بعد از مدت‌ها بالاخره در نهم مهر ماه ۱۳۹۷ مشخص شد محمد امامی دستگیر شده است. البته این دستگیری مربوط به مدتی قبل می‌شود و آنچه اکنون رخ داده، اعلام رسمی خبر است. حالا زمان آن فرارسیده که سلبریتی هایی که در این سالها دریافتی های کلانی به واسطه پروژه های امامی داشتند تکلیفشان را باخودشان مشخص کنند. سلبریتی های منتفع از امامی باید قبول کنند که درآمدهای کلانشان از جیب ملت آمده است.
بچه زرنگ!
علیزاده در تعبیری جالب فرخ نژاد را بچه زرنگ می خواند و می گوید: «آقای فرخ نژاد. شما نماد هستید. نماد فساد و تباهی و زوال فرهنگی. شما نماد کسی هستید که با قالیباف فالوده میخورد و نیم ساعت بعدش با حسن روحانی بستنی میزند. شما نماد کسی هستید که سال هشتاد و هشت منتقد نظام بودید و همزمان هم از امنیتی ترین نهادهای نظام حقوق های کلان میگرفتید و برایشان فیلم میساختید. شما کسی هستید که در فرهنگ عامه میگویند «بچه زرنگ» و شما به این بچه زرنگ بودن افتخار هم میکنید. اما بچه زرنگ بودن شما و رفقایتان مثل محمد امامی کار ما را به اینجا رسانده»
تاریخ نشان داده است که سلبریتی جماعت نه با مردم که علیه مردم بوده است. ژست همراهی با مردم آن هم در گران قیمت ترین خانه ها و ماشین ها بیشتر عوام فریبیست تا هرچیز دیگری.
در ادامه پست های چالشی علیزاده و فرخ نژاد علیه یکدیگر، علی علیزاده اقدام به ضبط پیامی تصویری کرده و در آن سخنان صریحی را در نقد رفتارهای اخیر سلبریتی ها به زبان آورده است . او معتقد است که سلبریتی ها امروز به تهیه خوراک سیاسی برای رسانه های معاند و بیگانه مشغول اند و ابزاری شده اند در دست ضدانقلاب برای ایجاد حس ناامیدی در مردم.
لینک کوتاه : https://fater24.com/?p=4092

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.